مهاجرت به استانبول با لیان

لیان همراه همیشگی شما تماس با ما مهاجرت به ترکیه خرید ملک در ترکیه ثبت شرکت در ترکیه
اخذ اقامت ترکیه
اولین قدم برای گرفتن اقامت دائم ترکیه
اکتبر 18, 2021
رفع ممنوع الورودی ترکیه
روش های آسان اخذ شهروندی و پاسپورت ترکیه
اکتبر 23, 2021

آشنایی با فرصت طلایی خرید اقساطی خانه در استانبول

اگر شما هم از جمله کسانی هستید که برای مهاجرت به کشور ترکیه برنامه ریزی می­کنید، بهتر است با فرصت طلایی خرید اقساطی خانه در استانبول آشنا شوید. یکی از راههای گرفتن تابعیت و اقامت کشور ترکیه خرید ملک در شهرهای مختلف این کشور است. در میان شهرهای مختلف به دلیل موقعیت ممتاز استانبول، اغلب مهاجران به این کشور، تمایل دارند تا از طریق خرید ملک در این شهر، اقامت ترکیه را دریافت نمایند.

خرید اقساطی خانه در استانبول

خرید اقساطی خانه در استانبول

خرید اقساطی خانه در استانبول

اما اگر در حال حاضر نقدینگی کافی برای خرید ملک در این کشور را ندارید، جالب است بدانید که امکان خرید اقساطی آپارتمان در شهر استانبول نیز برای متقاضیان فراهم شده است. البته با خرید اقساطی اقامت دائم دریافت نمی­کنید اما می توانید با گرفتن اقامت موقت و تمدید آن، اقامت دائم این کشور را نیز به مرور زمان دریافت نماید.  با گروه مهاجرتی لیان همراه باشید تا شما را با این فرصت طلایی آشنا نماییم:

شرایط خرید اقساطی خانه در استانبول

با داشتن تنها 40 یا 50% مبلغ آپارتمان، می توانید با اقساط 2 الی 10 ساله، یک آپارتمان مناسب در شهر استانبول خریداری نمایید. قیمت آپارتمان بر اساس متراژ، زمان تحویل، کیفت ساخت، محل قرارگیری، میزان دسترسی به مراکز خرید و … تعیین می شود. خرید اقساطی در استانبول از طریق مشارکت شما در پروژه های ساخت و ساز انجام می شود. خرید ملک از طریق وام بانکی برای اتباع خارجی در کشور ترکیه ممکن نیست.

بنابراین اهمیت زیادی دارد که بر اساس بودجه، خواسته و شرایط خود، یک پروژه معتبر را بیابید و اقدام به خرید ملک های پروژه منتخب به صورت اقساطی نمایید. در پروژه های معتبر، تمامی پرداخت ها تحت قرارداد های معتبر و رسمی انجام می شود. لازم به توجه است که تا پایان اقساط، امکا تحویل سند وجود ندارد اما پس از پرداخت تمام مبلغ، سند رسمی به شما تحویل می شود و می توانید نسبت به فروش آن اقدام کنید. کارشناسان گروه مهاجرتی لیان، به صورت آنلاین و تلفنی از 9 صبح تا 24 شب، به صورت رایگان آماده پاسخ به سوالات شما عزیزان در این زمینه می باشند.

فرصت طلایی خرید خانه در استانبول

اهمیت مراجعه به مراکز معتبر برای خرید اقساطی خانه در استانبول

با توجه به حجم بالای کلاهبرداری در فروش اقساطی خانه در استانبول، لازم است حتما با یک مشاور حرفه ای و با تجربه اقدام به خرید اقساطی نمایید. مشاوران و کارشناسان لیان، همراه شما هستند تا بهترین گزینه های خرید متناسب با شرایط را بیابید و با اطمینان از اعتبار پروژه ها، اقدام به مشارکت نمایید.

دیدگاه ها بسته شده است