مهاجرت به استانبول با لیان

لیان همراه همیشگی شما تماس با ما مهاجرت به ترکیه خرید ملک در ترکیه ثبت شرکت در ترکیه
اجاره آپارتمان در استانبول برای یک سال
اجاره آپارتمان در استانبول برای یک سال
آگوست 22, 2021
اخذ اقامت ترکیه
گذری بر مرسوم ترین روش های اخذ اقامت ترکیه
آگوست 25, 2021
اقامت ترکیه در سال 2020

هر سال برای مهاجرانی که قصد اقامت در کشورهای خارجی را دارند طبق نظر دولت کشور قوانینی جدید وضع می شود که این کار از روند رو به رشد متقاضیان مهاجرت به این کشورها کم می نماید. اقامت در ترکیه 2020 نیز طبق قوانین جدید برای گردشگران و مهاجران به اجرا در خواهد آمد.

چگونگی اقامت کوتاه مدت ترکیه

اقامت ترکیه 2020 برای افرادی که قصد اقامت در این کشور را دارند از سال های گذشته سختگیرانه تر شده است و حدود 1 میلیون ایرانی مقیم این کشور باید بر طبق قوانین جدید به فکر تمدید اقامت ترکیه 2020 باشند.

البته این قوانین برای اقامت کوتاه مدت وضع شده است و شرایطی که برای خرید ملک در ترکیه و اخذ اقامت بلند مدت ترکیه وجود داشت هنوز بدون تغییر است.

بر طبق قوانین وضع شده جدید که به قانون حفاظت بین المللی و اتباع خارجی معروف است. اتباع بسیاری از کشورها که در آن کشور ایران نیز وجود دارد فقط در صورتی می توانند اقدام به اخذ اقامت نمایند که حدود یک سال از مدت اقامت آن ها در کشور ترکیه گذشته باشد.

اقامت ترکیه در سال 2020

آیا تغییر در قوانین اقامت ترکیه 2020 برای همه کشورها وجود دارد

بر طبق گزارشی که از سوی خبرگزاری کشور ترکیه آناتولی منتشر شده است. اقامت ترکیه 2020 برای فقط بعضی از کشورها محدودیت دارد و برای بعضی دیگر از کشورها این محدودیت وضع نشده است.

از جمله کشورهایی که قوانین طبق سال های گذشته انجام می شود و تغییری در آن ایجاد نشده است می توان به کشورهای عضو سازمان همکاری توسعه اقتصادی، کشورهای عضو اتحادیه اروپا، فدراسیون کشور روسیه و کشور چین اشاره کرد.

شرایط تمدید اقامت در ترکیه در سال 2020

در هر کشوری در صورتی که به عنوان کشور دوم برای خود انتخاب می نمایید همیشه ممکن است که مشکلاتی پیش آید که باعث از بین رفتن اقامت شما در این کشور شود. اما این گفته به این معنی نیست که شما از گرفتن اقامت در کشورهای دیگر یا اقامت در استانبول و ترکیه 2020 منصرف شوید. این مشکل را می توان با راهکارهای ساده بر طرف نمود.

اقامت ترکیه در سال 2020

راهکارها برای دریافت اقامت ترکیه

برای این که اقامت کوتاه مدت شما تمدید شود و در بعضی از موارد حتی بتوانید اقامت ترکیه 2020 را به صورت دائم کسب نمایید می توانید به این روش ها اقدام نمایید.

-اقامت از روش خرید ملک

این روش یکی از روش های ایده آل برای افرادی است که قصد اقامت ترکیه را دارند. اگر ملک خریداری شده توسط فرد متقاضی بیشتر از مبلغ 250 هزار دلار باشد می توانید امیدوار باشید که حتی حق شهروندی ترکیه را نیز دریافت می نمایید.
فراموش نکنید که مبلغ ارزش ملک باید از 250 هزار دلار بیشتر باشد در غیر این صورت باید بر روی اموال غیر منقول دیگر سرمایه گذاری نمایید. برای دریافت مشاوره خرید ملک در ترکیه و خرید آپارتمان در استانبول با مشاورین ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

اقامت ترکیه در سال 2020

-تمدید اقامت ترکیه با شرکت در کلاس های تومر

در صورتی که افراد متقاضی دریافت اقامت، در کلاس های تومر این کشور شرکت نمایند و زبان ترکی را آموزش ببینند می توانند اقامت توریستی خود را تمدید کنند.

-اقامت دانشجویی

اقامت دانشجویی که از کاربردی ترین نوع اقامت برای متقاضیان مهاجرت به ترکیه است. برای این کار می توان در یکی از دانشگاه های این کشور ثبت نام و بدون تمدید اقامت توریستی در این کشور ساکن شد.

-اقامت ترکیه با کار

در صورتی که فرد متقاضی بتواند در کشور ترکیه کسب و کار راه اندازی نماید می تواند اقامت کاری این کشور را اخذ نماید. اما در صورتی که در ترکیه فرد به عنوان نیروی کار جذب شود و مجوز کاری دریافت نماید می تواند اقامت ترکیه 2020 را بدون تمدید اقامت توریستی ترکیه آن را دریافت نماید. این نوع اقامت تا پایان قرارداد کاری شما اعتبار خواهد داشت.

فراموش نکنید که اگر با این شرکت همکاری خود را قطع کنید دیگر نمی توانید از اقامت کاری خود در محل دیگری استفاده کنید.

هم چنین می توانید برای ثبت شرکت در ترکیه و ثبت شرکت در استانبول جهت اقامت در این کشور اقدام کنید.

-اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری

در این نوع دریافت اقامت افرادی که در این کشور کار نمی کنند اما بر طبق نظر دولت این کشور به عنوان سرمایه گذار محسوب می شوند می توانند اقامت ترکیه 2020 را کسب نمایند.بر طبق این قوانین همسران این افراد حتی اگر اتباع کشورهای دیگر باشند و فرزندان زیر سن قانونی نیز می توانند از این نوع اقامت استفاده نمایند.

اقامت ترکیه در سال 2020

-اقامت یک ساله برای دانشجویانی که از ترکیه فارغ التحصیل شده اند

بعد از این که دانشجویان در این کشور فارغ التحصیل شدند می توانند تا حداکثر 6 ماه بعد از این زمان برای دریافت اقامت ترکیه 2020 اقدام نمایند. برای این دانشجویان اقامت یک ساله و به صورت یک بار صادر خواهد شد.

-اقامت برای افراد تحت درمان در این کشور

در صورتی که فرد متقاضی برای درمان و معالجه به ترکیه سفر نموده باشد فقط در صورتی که بیماری او برای جامعه خطرناک نباشد می تواند برای دریافت اقامت این کشور اقدام کند. مدت اقامت این افراد نیز بر اساس نوع بیماری تعیین می شود.

-اخذ اقامت برای تحقیق و پژوهش

بعضی از افراد برای تحقیقات علمی قصد اقامت در ترکیه را دارند. این افراد باید ابتدا از کشور خود مجوز لازم را کسب و سپس از نمایندگی ترکیه در خارج از کشور ویزای تحقیقاتی دریافت کنند و این کار می تواند از سفارت ترکیه در ایران نیز صورت پذیرد.

اقامت ترکیه در سال 2020

دیدگاه ها بسته شده است