مهاجرت به استانبول با لیان

لیان همراه همیشگی شما تماس با ما مهاجرت به ترکیه خرید ملک در ترکیه ثبت شرکت در ترکیه
خرید ملک در ترکیه-اقامت در استانبول
اقامت در استانبول
ژانویه 5, 2022
خرید ملک در ترکیه-اقامت و کار در ترکیه
اقامت و کار در ترکیه
ژانویه 14, 2022
خرید ملک در ترکیه-اقتصاد ترکیه در سال 2019

[vc_row][vc_column][vc_column_text]در سالیان متعدد، اقتصاد ترکیه شرایط متفاوتی را به خود دیده است و دارای افت و خیزهای زیادی نیز بوده است.

تاثیر لیر ترکیه در روابط مختلف و هم چنین در کشور های نزدیک به ترکیه نیز کاملا مشخص می باشد. این تاثیرات می تواند علاوه بر اقتصاد ترکیه بر مسائل تجاری مربوط به شرکت ها و تاجران مشاهده شود.

هم چنین برای افرادی که قصد مهاجرت به ترکیه، خرید ملک در ترکیه، خرید آپارتمان در استانبول و حتی ثبت شرکت در ترکیه را دارند، روند اقتصادی کشور ترکیه بسیار قابل اهمیت می باشد.

خرید ملک در ترکیه-اقتصاد ترکیه در سال 2019

در ادامه به مواردی در خصوص اقتصاد ترکیه در سال 2021می پردازیم:

پیش بینی اقتصاد ترکیه

اقتصاد ترکیه در یک دهه ی گذشته دارای رشد روزافزونی بوده است اما با توجه به پیش بینی های اقتصاد دانان در سال 2021، اقتصاد ترکیه با رشد منفی همراه خواهد بود.

این موضوع به این دلیل است که در سه ماهه ی اخیر سال 2018 ترکیه با بحران ارزی مواجه شد و نرخ لیر در برابر با نرخ دلار به میزان 30 درصد سقوط داشته است. در واقع اقتصاد ترکیه 3 درصد کاهش یافت.

با توجه به پیش بینی های اقتصاد دانان، اقتصاد ترکیه در سال 2019 در سهماهه اول به میزان 3.4 درصد و در سه ماهه ی دوم به میزان 1.2 درصد امکان کاهش خواهد داشت و در سه ماهه ی سوم نیز به رشد 2.1 درصدی باز خواهد گشت.

هم چنین لازم به ذکر است که در سال 2020 شاهد رشد 2.7 درصدی در اقتصاد ترکیه خواهیم بود.

شرکت لیان در این میان به مشاوره تخصصی برای مراجعه کنندگان گرامی می پردازد. شما می توانید در خصوص خرید ملک در استانبول، خرید آپارتمان در ترکیه و مهاجرت به استانبول با مشاوران و کارشناسان لیان در ارتباط باشید تا مطابق با قوانین و مقررات به روز کشور ترکیه شما را در این جهت یاری بخشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اقامت در ترکیه می توانید با مشاوران ما در لیان از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

خرید ملک در ترکیه-اقتصاد ترکیه در سال 2019[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاه ها بسته شده است