مهاجرت به استانبول با لیان

لیان همراه همیشگی شما تماس با ما مهاجرت به ترکیه خرید ملک در ترکیه ثبت شرکت در ترکیه
مروری بر نکات مهم خرید قسطی ملک در ترکیه
اکتبر 16, 2021
آشنایی با فرصت طلایی خرید اقساطی خانه در استانبول
اکتبر 20, 2021
اخذ اقامت ترکیه

اخذ اقامت ترکیه

اولین قدم برای گرفتن اقامت دائم ترکیه!

اقامت دائم ترکیه یا اقامت موقت این کشور نیمه اروپایی و نیمه آسیایی می تواند برای بسیاری از ایرانیان که به دنبال مهاجرت هستند، جذابیت زیادی داشته باشد. ترکیه از جمله کشورهای مهاجر پذیر است و بیش از 4 میلیون مهاجر در حال حاضر در این کشور زندگی می کنند. روند رو به توسعه و پیشرفت ترکیه از نظر اقتصادی و تجاری، تعاملات و روابط خوب این کشور با دیگر کشورهای جهان، وجود دانشگاه های معتبر، فعالیت شرکت های بزرگ و فرصت های شغلی متنوع، فرهنگ مشابه با ایران، باعث شده است ایرانیانی زیادی به دنبال مهاجرت به این کشور باشند. مهاجرت به ترکیه می تواند مقدمه ای برای مهاجرت به اروپا و آمریکا باشد. با لیان همراه باشید تا با مراحل گرفتن اقامت ترکیه آشنا شوید:

اقامت دائم ترکیه

برای گرفتن اقامت دائم ترکیه چه باید کرد؟

قبل از هر چیز باید بدانید که اقامت ترکیه به دو نوع اقامت کوتاه مدت و بلند مدت تقسیم می شود. در سال های ابتدایی مهاجرت، شما می توانید نسبت به اخذ اقامت کوتاه مدت یا یکساله اقدام نمایید و سپس با رعایت قوانین و شرایط لازم برای مهاجران با اقامت کوتاه مدت، نسبت به تمدید اقامت اقدام نمایید. پس از تمدید اقامت کوتاه مدت برای چندین نوبت، می توانید اقامت دائم ترکیه را نیز دریافت نمایید و از مزایای آن بهره مند شوید. با گرفتن اقامت دائم ترکیه می توانید برای شهروندی این کشور نیز اقدام نمایید.

اخذ اقامت ترکیه

اخذ اقامت ترکیه

تمدید اقامت موقت برای دریافت اقامت دائم

راه های متنوعی برای گرفتن اقامت و تمدید آن تا دریافت اقامت دائم وجود دارد. شما میتوانید با سرمایه گذاری، از طریق کار، تحصیل، همراهی با خانواده، ازدواج و … نسبت به اخذ اقامت اقدام نمایید. گرفتن اقدامت مستلزم ارائه مدارکی همچون گذرنامه، نامه درخواست، عکس، مدارک هویتی، رضایت نامه برای افراد زیر 18 سال و .. است. البته لازم است نسبت به پرداخت هزینه هایی نیز اقدام نمایید. اما از کجا باید شروع کرد؟

اولین قدم یافتن یک مرکز ارائه دهنده خدمات تخصصی مشاوره برای مهاجرت به این کشور است. این مراکز با بررسی شرایط شما، بهترین روش اخذ اقامت را به شما پیشنهاد می نمایند. مراحل اقدام و مدارک لازم نیز توسط این مراکز به شما اطلاع داده می شود تا بتوانید در سریع ترین زمان ممکن نسبت به اقامت اقدام نمایید.

در صورتی که قصد مهاجرت و گرفتن اقامت موقت یا اقامت دائم ترکیه را دارید می توانید از لیان کمک بگیرید. مشاوران حرفه ای و زبده لیان با بررسی شرایط شما، بهترین راهکارها را به شما پیشنهاد خواهند نمود.

دیدگاه ها بسته شده است