مهاجرت به استانبول با لیان

لیان همراه همیشگی شما تماس با ما مهاجرت به ترکیه خرید ملک در ترکیه ثبت شرکت در ترکیه
راهنمای ملک خریدن در ترکیه
شرایط خرید ملک در استانبول چیست؟
جولای 7, 2021
مهاجرت به استانبول
مهاجرت به استانبول
جولای 9, 2021
خرید آپارتمان در ترکیه

[vc_row][vc_column][vc_column_text]خرید آپارتمان در ترکیه یکی از پرطرفدارترین فعالیت های بسیاری از اتباع ایرانی در سال های اخیر می باشد. افراد باید قبل از خرید اطلاعات بسیار جامع و کاملی را از این امر به دست آورده و سپس با توجه به میزان بودجه ی در اختیار خود، اقدام به خرید یکی از بهترین و شیک ترین آپارتمان ها نمایند.

 

خرید آپارتمان ترکیه

آیا شما نیز به دنبال خرید آپارتمان در ترکیه هستید؟ آیا از قوانین خرید آپارتمان در کشور ترکیه اطلاعات کافی را دارید؟ امروزه بسیاری از افراد در سراسر کشورمان به دنبال خرید ملک و آپارتمان در کشور ترکیه هستند تا از این طریق بتوانند سرمایه گذاری پرسودی را داشته باشند و بتوانند هنگام سفر به این کشور به راحتی در منزل خود اقامت داشته و به تفریح بپردازند. اگر شما نیز به دنبال خرید آپارتمان در کشور ترکیه هستید، می توانید با راهنمایی های مشاوران بسیار با تجربه و کاربلد در این زمینه، بهترین شهر و منطقه را برای خرید آپارتمان خود انتخاب نموده و اقدام به خرید آن داشته باشید که البته افراد بایستی از تمام نکات مورد توجه در هنگام نقل و انتقال نیز اطلاعاتی را در اختیار داشته باشند.

 

خرید آپارتمان در ترکیه

مدارک مورد نیاز جهت انتقال سند در خرید آپارتمان در ترکیه

از مهم ترین مدارک مورد نیاز برای انتقال سند در خرید ملک در ترکیه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– یک قطعه عکس از فروشنده

– مدارک شناسایی به همراه پاسپورت ترجمه شده به زبان استانبولی

– برگه های تسویه حساب از عوارض شهرداری

– بیمه نامه های اجباری آپارتمان

– اگر به زبان استانبولی تسلط کافی ندارید حضور یک مترجم بسیار حرفه ای الزامی می باشد.

– سند آپارتمان مورد نظر که دارای تمام اطلاعات مورد نیاز باشد.

– در صورتی که وکیل شما به وکالت از شما در این خرید و فروش شرکت کرده است بایستی اصل وکالت نامه و مدارک شناسایی خود را نیز به همراه داشته باشد.

 

خرید آپارتمان در ترکیه

هزینه خرید آپارتمان در ترکیه

با توجه به وضعیت اقتصادی آشفته اکنون کشورمان، افراد هنگام خرید آپارتمان در استانبول کمی با مشکلات مالی و اقتصادی مواجه می شوند. با این حال افراد بسیاری می توانند با هزینه های مناسب و معقولی در بهترین شهرها و مناطق این کشور آپارتمان مورد نظر خود را خریداری کنند.

توجه داشته باشید که هزینه های مربوط به خرید آپارتمان در ترکیه با توجه به نوع شهر، منطقه، متراژ، نوع ساختمان، موقعیت جغرافیایی، سال ساخت، امکانات موجود در آن و غیره متفاوت خواهد بود و افراد متقاضی می توانند با در نظر گرفتن هر کدام از این آیتم یکی از بهترین و شیک ترین آپارتمان را در کشور ترکیه انتخاب نموده و خریداری کند. خرید ملک در استانبول امروزه از طرف بسیاری از سرمایه گذاران نیز افزایش یافته است چرا که به خوبی می دانند با خرید ملک و آپارتمان در این کشور می توانند در آینده سود خوبی را به دست بیاورند.

همچنین متقاضیان خرید آپارتمان در این کشور بایستی هزینه های مالیاتی، نقل و انتقال و استعلام را نیز در نظر بگیرند که تمام این هزینه ها از جمله هزینه های غیر مستقیم در خرید آپارتمان از کشور ترکیه به شمار می آید.

خرید آپارتمان در ترکیه

نکات مورد توجه در خرید آپارتمان در ترکیه

همانطور که در بخش های قبلی نیز به این موضوع اشاره شد در هنگام خرید آپارتمان در ترکیه بایستی به یکسری از نکات توجه ویژه ای داشته باشید تا بتوانید با موفقیت، بهترین و مناسب ترین آپارتمان را در این کشور تهیه و خریداری کنید. از مهم ترین نکات مورد توجه در هنگام خرید آپارتمان از کشور ترکیه می توان به موارد زیر اشاره نمود:
– حتما قبل از پرداخت هرگونه وجه یا مبلغی استعلام های لازم را از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ترکیه انجام دهید تا از نبود هرگونه بدهی و وام برای آپارتمان مورد نظرتان مطمئن شوید.

– اگر دفاتر مربوطه درخواست شما را برای خرید آپارتمان در کشور ترکیه را رد کند شما می توانید از طریق سرپرستی منطقه دوباره درخواست خود را اعلام کنید.

– حتما از مشاوران با تجربه و قانونی در هنگام خرید آپارتمان در کشور ترکیه ارتباط داشته باشید تا بهترین آپارتمان را با قیمت بسیار مناسبی تهیه و خریداری کنید.

– توجه داشته باشید که شما قبل از خرید آپارتمان در این کشور، موضوع تابعیت خود را از طریق سفارت جمهوری ترکیه بررسی کنید و سپس اقدام به خرید آپارتمان نمایید هر چند که در سال های اخیر اتباع کشور ایران توانسته اند تابعیت مجاز به خرید ملک در کشور ترکیه را به دست بیاورند.

 

خرید آپارتمان در ترکیه[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاه ها بسته شده است