مهاجرت به استانبول با لیان

لیان همراه همیشگی شما تماس با ما مهاجرت به ترکیه خرید ملک در ترکیه ثبت شرکت در ترکیه
خرید ملک قانونی در ترکیه
خرید ملک قانونی در ترکیه
نوامبر 10, 2021
خرید ملک در ترکیه با وام بانکی
خرید ملک در ترکیه با وام بانکی
نوامبر 29, 2021

خرید خانه در ترکیه، سریع‌ترین روش اخذ اقامت

خرید خانه در ترکیه، یکی از روش­های سریع و پرطرفدار برای گرفتن اقامت ترکیه به شمار می­رود. کشور ترکیه در بین ایرانیان به دلیل تشابهات فرهنگی و رفتاری طرفداران زیادی دارد. اخذ اقامت ترکیه با خرید خانه بسیار آسان است و محدودیت قیمتی ندارد. البته اگر قصد اخذ حق شهروندی ترکیه را داشته باشید، باید رقم ملک شما از یک مقدار خاصی بالاتر باشد. کارشناسان املاک در ترکیه در هنگام خرید، ملک مورد نظر شما را قیمت گذاری می‌کنند.

طبق قانون ترکیه اگر ارزش ملک شما بالاتر از 250 هزار دلار باشد، شرایط اخذ شهروندی ترکیه را خواهید داشت. یکی دیگر از قوانین این کشور برای خرید خانه این است که فروشنده خانه شما باید حتما ترک باشد. همچنین برای پرداخت هزینه‌های خانه خریداری شده حتما باید از یک حساب خارجی به حسابی در ترکیه مبلغ را واریز کنید. البته کشور ترکیه برای تسهیل سرمایه‌گذاری در این کشور تمهیداتی را نیز اندیشیده است. برای مثال برای شهروندان کشورهایی که دچار تحریم‌های بانکی هستند این امکان را قائل است که از طریق صرافی‌ها و بانک‌های داخل ترکیه نسبت به پرداخت هزینه‌های مسکن خود اقدام کنند.

مزایای خرید منزل در ترکیه

_حفظ ارزش سرمایه

_آب و هوای مناسب این کشور

_هزینه­ی معقول برای تمام بودجه­ها

­_کیفیت بالای زندگی و آرامش خیال

­_دسترسی آسان به مراکز مختلف شهر و سیستم حمل و نقل مناسب

_ تنوع بالا و گسترده در مراکز تفریحی، تجاری، سرگرمی و گردشگری

 

اقامت ترکیه با خرید خانه­ی ارزان

به طور معمول بین متقاضیان خرید آپارتمان در ترکیه سوالی پیش می­آید که آیا گرفتن اقامت با خرید هرنوع خانه­ایی امکان دارد؟ باید بگوییم که بله؛ گرفتن اقامت ترکیه از طریق خریدن خانه بر خلاف گرفتن پاسپورت ترکیه (اخذ شهروندی ترکیه)، هیچ محدودیتی از لحاظ قیمت ندارد و شما با خرید خانه­ی دلخواهتان از طریق رسمی و قانونی در ترکیه می­توانید صاحب اقامت آن کشور شوید.

دیدگاه ها بسته شده است