مهاجرت به استانبول با لیان

لیان همراه همیشگی شما تماس با ما مهاجرت به ترکیه خرید ملک در ترکیه ثبت شرکت در ترکیه
قیمت خانه در ترکیه 2020
قیمت خانه در ترکیه 2020
ژوئن 27, 2020
املاک ایرانی در استانبول
املاک ایرانی در استانبول
جولای 4, 2020
استخدام مشاور املاک در ترکیه

یکی از مهمترین موضوعاتی که امروزه افراد به دنبال آن هستند خرید خانه در روستاهای ترکیه می باشد توجه داشته باشید برای این امر نیاز است نکاتی را مد نظر قرار داد و با قوانین خرید ملک در ترکیه آشنا شوید تا راحت تر بتوانید ملک مورد نظرتان را تهیه کنید که برای این امر می توانید از سایت ما کمک گرفته و همچنین این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

خرید خانه در شهر و روستاهای ترکیه

از آنجایی که کشور ترکیه یکی از کشورهای نزدیک به ایران می باشد امروزه بسیاری از افراد برای اهداف مختلف قصد خرید خانه در این کشور را دارند. حال طبیعتا افرادی که با پول کمتر قرار است در این کشور اقدام به خرید خانه کنند بهتر است به فکر تهیه خانه های روستایی باشند زیرا بدون شک این خانه ها از قیمت کمتری برخوردار خواهند بود. با این وجود توجه داشته باشید که نکات بسیار مهمی برای خرید خانه در روستاهای ترکیه وجود داشته که قبل از هر اقدامی باید این نکات را مورد توجه قرار دهید.

همچنین بخوانید: قیمت خانه در ترکیه 2020

خرید خانه در روستاهای ترکیه

هدف از خرید خانه در روستاهای ترکیه چیست؟

هنگامی که شما قصد خرید خانه در روستاهای ترکیه را داشتید اولین نکته ‌ای که باید به آن توجه کنید هدفتان از خرید خانه در این کشور می باشد. یکی از اهدافی که ممکن است افراد بخواهند به واسطه آن اقدام به خرید خانه در این کشور کنند اخذ اقامت در ترکیه و شهروندی این کشور می باشد.

در این خصوص باید بدانید بسیاری از تبلیغات در این باره اشتباه بوده و شما با خرید خانه در این کشور نمی توانید به سرعت پس از مهاجرت به ترکیه اقامت دائم را به دست آورید بلکه پس از این که در روستاهای ترکیه یا شهرهای مختلف آن اقدام به خرید خانه کردید برای یک سال باید اقامت موقت را اخذ کرده که هر سال با توجه به شرایط این اقامت قابل تمدید می ‌باشد و بعد از آن ۵ الی ۸ سال طول می ‌کشد که با توجه به شرایط مالک، اقامت دائم اخذ شود.

همچنین دقت داشته باشید خانه خریداری شده برای این هدف باید قیمت مشخص شده داشته باشد. بکی دیگر از اهداف بسیار مهمی که افراد اقدام به خرید ملک در استانبول ترکیه می کنند، دریافت پاسپورت ترکیه جهت مهاجرت به دیگر کشورهای اروپایی می باشد.

دقت کنید برای اینکه بتوانید پاسپورت ترکیه را به دست آورید ابتدا لازم است اقامت این کشور را به دست آورده و پس از اینکه مراحلی را طی کردید و شهروند کشور ترکیه شدید می‌توانید پاسپورت ترکیه را اخذ نمایید. پس از این شما می توانید با داشتن این پاسپورت بدون اخذ ویزا به بیش از ۱۰۰ کشور اروپایی و آمریکایی بروید.

اما اگر شما قصد خرید خانه در روستاهای ترکیه را دارید و قرار است در این کشور سفرهای مکرر کنید باید بدانید با سفر به ترکیه شما ۹۰ روز اقامت موقت داشته که در صورت نیاز این مدت زمان قابل تمدید است.

همچنین بخوانید: قیمت خرید خانه در وان ترکیه

خرید خانه در روستاهای ترکیه

خرید خانه در ترکیه برای سرمایه گذاری

یکی دیگر از دلایلی که افراد ممکن است اقدام به خرید آپارتمان در ترکیه کنند، سرمایه گذاری در این کشور می‌ باشد زیرا آینده روشن ترکیه و موقعیت مناسب آن بسیاری از افراد را ترغیب به این کار می کند به طوری که دولت کشور ترکیه اعلام کرده است این کشور در حال حاضر در آستانه ورود به اتحادیه اروپا بوده که این امر موجب شده تعداد سرمایه گذاران خارجی به این کشور چندین برابر شود. با این حال دقت داشته باشید افرادی که با این هدف می‌خواهند در ترکیه اقدام به خرید خانه کنند بهتر است خانه های در حال ساخت را خریداری نمایند.

همچنین بخوانید: خرید خانه در استانبول و دریافت اقامت

نکات مهم برای خرید خانه در ترکیه

اما علاوه بر آن چه بیان شد شما باید نکات دیگری را نیز در هنگام خرید ملک در ترکیه مد نظر قرار دهید در اولین اقدام لازم است از پروژه هایی ملک خریداری کنید که قبل از شما حداقل یک خارجی در آن صاحب ملک شده باشد زیرا در این صورت اطمینان خواهید داشت که این ملک مشکلی ندارد. همچنین ملک خریداری شده حتما باید دارای سند باشد و لازم است که در هنگام پروسه خرید یک مترجم یا مشاور در کنار شما باشد تا بتوانید از مشاوره های وی استفاده کنید.

همچنین می توانید از مشاوره کارشناسان لیان از طریق صفحه تماس با ما و یا شبکه های اجتماعی بهره مند شوید. کارشناسان لیان شما را در روند مهاجرت به ترکیه و اقامت در استانبول و دیگر شهرهای ترکیه با استفاده از روش های مختلف و یا همچنین سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در ترکیه و ثبت شرکت در استانبول یاری می رسانند.

خرید خانه در روستاهای ترکیه

قیمت خانه در روستاهای ترکیه

همان طور که پیش‌تر هم اشاره شد یکی از مهمترین دلایلی که امروزه افراد زیادی اقدام به خرید خانه روستایی در کشور ترکیه می‌کنند، قیمت مناسب خانه ها در این روستاها است. با این حال توجه داشته باشید که شما می توانید جهت این امر از مشاورین سایت ما کمک بگیرید. با مشاوران لیان از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

همچنین بخوانید: خرید آپارتمان قسطی در ترکیه

خرید خانه در روستاهای ترکیه

دیدگاه ها بسته شده است