مهاجرت به استانبول با لیان

لیان همراه همیشگی شما تماس با ما مهاجرت به ترکیه خرید ملک در ترکیه ثبت شرکت در ترکیه

روش های آسان اخذ شهروندی و پاسپورت ترکیه

روش های آسان اخذ  شهروندی و پاسپورت ترکیه

اخذ شهروندی و پاسپورت ترکیه مزایای متعددی دارد و از جمله 30 پاسپورت برتر جهان محسوب می شود. به همین دلیل ایرانیان زیادی به دنبال اخذ آن هستند تا از این مزیت ها بهره مند شوند. برای مثال با اخذ شهروندی و پاسپورت ترکیه دیگر نیازی به گذراندن حداقل مدت اقامت و تمدید آن ندارید یا این که شما می توانید با در دست داشتن پاسپورت این کشور بدون ویزا به 77 کشور دیگر سفر کنید.  با اخذ شهروندی ترکیه شما مشابه یک ترک از مزیت های مختلفی برخوردار هستید و می توانید در سطح جهان تجارت کنید. همچنین میتوانید از مزایای بازنشستگی و بیمه عمومی برای شهروندان ترکیه بهره مند شوید.

با داشتن شهروندی و پاسپورت ترکیه، مشابه یک ترک، می توانید در انتخابات شرکت کنید یا از برخی از برنامه های آموزش رایگان ویژه شهروندان استفاده نمایید. اما چگونه می توانید امتیاز شهروندی و پاسپورت ترکیه را دریافت کنید؟

اخذ شهروندی و پاسپورت ترکیه

قیمت پاسپورت ترکیه در سال 99انتخاب روش از میان روش های مختلف اخذ شهروندی و پاسپورت ترکیه

روش های مختلفی برای اخذ شهروندی و پاسپورت ترکیه وجود دارد. برای مثال شما می توانید با 5 سال کار در ترکیه و پرداخت حق بیمه، شهروندی این کشور را دریافت نمایید. با ثبت شرکت و گرفتن مجوز کار نیز می توانید پس از 5 سال، نسبت به اخذ شهروندی اقدام نمایید. با سرمایه گذاری در بانک به مبلغ 500 هزار دلار به مدت 3 سال نیز امکان اخذ شهروندی وجود دارد. خرید ملک در کشور ترکیه به عنوان آسان ترین روش شناخته می شود و شما می توانید با خرید نقدی یک ملک با حداقل ارزش 250 هزار دلار برای خود و خانواده خود به صورت سریع پاسپورت ترکیه دریافت نمایید.

هر یک از روش های معرفی شده جزئیاتی دارند که لازم است قبل از اقدام از آنها آگاهی داشته باشید.  مشاوران گروه مهاجرتی لیان همراه شما هستند تا بهترین روش متناسب با شرایط خود را انتخاب نموده و از جزئیات اقداماتی که باید انجام دهید، مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید