مهاجرت به استانبول با لیان

لیان همراه همیشگی شما تماس با ما مهاجرت به ترکیه خرید ملک در ترکیه ثبت شرکت در ترکیه
شرایط اخذ شهروندی ترکیه از طریق ازدواج
شرایط اخذ شهروندی ترکیه از طریق ازدواج
آگوست 17, 2021
مالیات ارزش افزوده در خرید ملک در ترکیه
مالیات ارزش افزوده در خرید ملک در ترکیه
آگوست 19, 2021
سایت خرید ملک در استانبول

خرید ملک در ترکیه امروز یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری و مهاجرت به ترکیه است که مزایای خاص خود را دارد. سایت های خرید ملک در استانبول یکی از ابزارهای بسیار مناسب جهت برآورد کردن قیمت خانه های مختلف و هزینه ی اجاره و خرید آنها است. در این مقاله با معرفی ترکیه و مزایای خرید ملک، به معرفی سایت های خرید ملک در استانبول خواهیم پرداخت.

معرفی کشور ترکیه، برای سرمایه گذاری و خرید ملک

ترکیه، کشوری در همسایگی شمال غربی ایران است که امروزه مقصدی محبوب برای غالب ایرانیان می باشد. این کشور اوراسیایی که بخشی از خاورمیانه می باشد، با کشورهایی همچون ایران، گرجستان، ارمنستان، نخجوان، عراق، سوریه، بلغارستان، یونان و دریای سیاه و دریاهای کوچک مرمره و اژه مرز خاکی و آبی دارد.

ترکیه 37 امین کشور پهناور در دنیا است که تراکم جمعیت در آن 93 نفر بر کیلومتر مربع می باشد. این کشور در یکی از موقعیت های راهبردی و با اهمیت قرار گرفته است که به عنوان گذرگاه ارتباطی برای غرب آسیا و اروپا شناخته می شود.

این کشور دارای جمعیتی بالغ بر 82 میلیون نفر می باشد که غالب مردم آن سنی بوده و حکومت حاکم بر این کشور لائیک یا همان سکولاریته می باشد. زبان رسمی در این کشور ترکی استانبولی بوده و با خط لاتین نوشته می شود.

سایت خرید ملک در استانبول

خرید ملک در ترکیه جهت سرمایه گذاری و اقامت

ترکیه از قدیم و به خصوص در سال های اخیر، یکی از بهترین کشور ها برای خرید خانه شناخته شده است که امروزه با توجه به تغییراتی که در قوانین مهاجرتی آن مرتبط با خرید ملک در استانبول انجام شده است از جمله کاهش سقف هزینه ی خرید ملک از یک میلیون دلار به 250 هزار دلار برای کسب شهروندی این کشور، اتباع کشور های مختلفی به خصوص از ایران و عراق برایخرید ملک و یا خرید آپارتمان در ترکیه اقدام می کنند.

افراد خارجی که در ترکیه اقدام به خرید ملک می کنند، می توانند از مزایای خرید خانه در ترکیه بهره مند شوند. یکی از این مزایا اخذ مجوز اقامت در ترکیه و تمدید آن می باشد. همچنین آنها می توانند اقدام به اخذ تابعیت ترکیه نموده و برای خود و خانواده شان مجوز اقامت اخذ نمایند.

در ادامه ی این فرآیند، می توانند درخواست مجوز کار نموده و پس از 5 سال زندگی در این کشور به صورت مستمر، تقاضای اخذ تابعیت برای سایر اعضای خانواده را نیز نمایند. و یا برای ثبت شرکت در استانبول ترکیه اقدام کنند.

در سال 2018، ایرانیان 557 واحد مسکونی در این کشور را خریداری نموده اند که دومین گروه شهروندان خارجی متقاضی خرید ملک در ترکیه شناخته شده بودند و آمارها در سال 2019 از افزایش چند برابری سهم ایرانیان حکایت دارد.

سایت خرید ملک در استانبول

خرید خانه و مزایای زندگی در استانبول

استانبول از شهرهای توریستی و پایتخت کشور ترکیه است که شما می توانید با خرید آپارتمان در استانبول، علاوه بر دریافت اقامت دائمی و در نهایت شهروندی این کشور، از مزایای دیگر زندگی در استانبول بهره ببرید.

از جمله این مزایا می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • دسترسی به وسایل حمل و نقل که با توجه به تقسیم بندی این شهر به سه قسمت، سیستم های حمل و نقلی متنوعی به صورت زمینی و دریایی در آن ایجاد شده است. خطوط ترامواها، مترو، مینی بوس ها و اتوبوس ها و برای حمل و نقل دریایی اسکله ها از موارد سیستم حمل و نقل شهری هستند.
  • وجود امکانات رفاهی متنوع و کامل در شهر استانبول مانند مراکز خرید، مدارس، مراکز تفریحی و بیمارستان ها و … .
  • رشد اقتصادی مناسب و خوب املاک در این شهر که می تواند ارزش پول شما را حفظ نماید.
  • رشد اقتصادی شهر و سرمایه گذاری های عظیم در این منطقه
  • بهره مندی از حق بازنشستگی، اجازه کار، دریافت وام های بالا در صورت دریافت اقامت و تابعیت این کشور

معرفی سایت خرید ملک در استانبول

از جمله معتبرترین سایت های خرید ملک در استانبول و ترکیه می توان به سایت لیان استانبول اشاره کرد. این سایت، ملک های متنوعی را برای خرید و اجاره در شهر های مختلف کشور ترکیه معرفی می کند. شما می توانید با کلیک بر روی هر خانه، توضیحات خوبی همراه با معرفی قسمت های مختلف خانه مشاهده نمایید.

این خانه ها می توانند آپارتمان ها، سوییت، هتل، زمین، پنت هوس، ویلا و خانه های تجاری باشند.

وب سایت لیان برای خانه های مختلف توضیحات خوبی را ارائه کرده و به تشریح قیمت، مکان، ویژگی ها و امکانات خانه ها پرداخته است.

در انتهای مقاله لازم است به این نکته ی بسیار مهم توجه نمایید که قوانین خرید ملک در استانبول جهت دریافت اقامت استانبول و مهاجرت به استانبول بسیار مهم بوده و عقد قرار داد تنها در دفاتر ثبت اسناد رسمی و توسط خود یا وکلای طرفین باید ثبت و امضا شود.

شما می توانید برای دریافت مشاوره و اطلاع از شرایط مهاجرت به ترکیه، ثبت شرکت در ترکیه، ثبت شرکت در استانبول و روش های اقامت در ترکیه با مشاورین لیان از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

سایت خرید ملک در استانبول

دیدگاه ها بسته شده است