مهاجرت به استانبول با لیان

لیان همراه همیشگی شما تماس با ما مهاجرت به ترکیه خرید ملک در ترکیه ثبت شرکت در ترکیه
استخدام مشاور املاک در ترکیه
نگاهی به مهمترین شرایط خرید قسطی خانه در ترکیه
سپتامبر 28, 2021
خرید خانه در استانبول و دریافت اقامت
مروری بر چند و چون خرید ویلا در استانبول
اکتبر 3, 2021
قیمت خانه در ترکیه 2020

شرایط و نکات مهم درباره خرید قسطی ملک در استانبول

در سال های اخیر خرید ملک در ترکیه تبدیل به یکی از پررونق ترین راههای سرمایه گذاری شده است و افراد بسیاری به دنبال فرصتی برای ورود به این سرمایه گذاری پرسود هستند به ویژه آنکه خرید ملک یکی از آسانترین راههای دریافت اقامت به شمار می رود. در میان شهرهای ترکیه استانبول یکی از محبوب ترین هاست و مسلما خرید ملک در این شهر بزرگ توریستی بسیار زیبا رویایی است که بسیاری افراد در سر می پرورانند و خبر خوب اینکه بر اساس آخرین تغییرات قوانین املاک در ترکیه  امکان خرید قسطی ملک در استانبول  برای  اتباع دیگر کشورها هم وجود دارد. اگر شما هم به خرید ملک یا اقامت  در استانبول می اندیشید آگاهی از چند و چون و شرایط این خرید قسطی چندان خالی از لطف نخواهد بود.

برای دریافت اقامت حتما باید ملک خریداری شده مسکونی باشد و با خرید املاکی مانند باغ و مزرعه نمی توان اقامت گرفت

قیمت آپارتمان در استانبول 2020آیا با خرید قسطی ملک می توانم اقامت دائم ترکیه بگیرم ؟

اگر شما هم مثل هزاران نفر دیگر به هوای دریافت اقامت دائم و تابعیت ترکیه به دنبال خرید قسطی در استانبول هستید حتما به این نکته توجه کنید که برای دریافت اقامت حتما باید ملک خریداری شده مسکونی باشد و با خرید املاکی مانند باغ و مزرعه نمی توان اقامت گرفت پس بهتر است به فکر خرید نقد یا قسطی یک آپارتمان در استانبول یا هر شهر دیگر ترکیه باشید . البته توجه داشته باشید که تا زمانی که سند قطعی ملک  به شما تحویل نشده نمی توانید برای دریافت اقامت  دائم اقدام کنید بنابراین خرید قسطی ملک ی هر شهر دیگری منجر به دریافت فوری اقامت دائم  و تابعیت نخواهد شد و تا زمان اتمام اقساط و دریافت سند قطعی ملک باید به همان اقامت موقتی که یک سال درمیان تمدید می شود قانع باشید.

اصل این است که وام بانکی به اتباع غیر ترک تعلق نمیگیرد

آیا برای خرید قسطی ملک در استانبول وام هم  می دهند ؟

اصل این است که وام بانکی به اتباع غیر ترک تعلق نمیگیرد اما شما می توانید از طریق مشورت با افراد خبره در زمینه معاملات املاک ترکیه و از طریق یکی از شهروندان ترک اقدام به دریافت وام کنید اما این را نیز باید بدانید که اگر از طریق وام بانکی اقدام به خرید ملک در استانبول نمودید سند در اختیار بانک قرار میگیرد و تا پایان آخرین قسط شما حق سکونت و تصرف در ملک را نخواهید داشت پس اگر نمی خواهید 10 تا 15 سال منتظر پایان اقساط ملک خود بمانید بهتر است به دنبال خرید ملک از شرکت های ساختمانی معتبر در استانبول باشید البته هرگز بدون مشورت و بی گدار به آب نزنید که کلاهبرداران بسیاری در کمین سرمایه شما هستند.

دیدگاه ها بسته شده است