مهاجرت به استانبول با لیان

لیان همراه همیشگی شما تماس با ما مهاجرت به ترکیه خرید ملک در ترکیه ثبت شرکت در ترکیه
انتخاب بهترین روش مهاجرت به ترکیه
نوامبر 1, 2021
خرید ملک قانونی در ترکیه
خرید ملک قانونی در ترکیه
نوامبر 10, 2021

فروش ویلا در استانبول، شهری پر از جاذبه های گردشگری و اقتصادی

فروش ویلا در استانبول یک فرصت ویژه برای تمام کسانی است که دوست دارند در یک شهر زیبا و مملو از جاذبه های گردشگری و البته پر رونق از نظر اقتصادی، یک ویلای زیبا، لوکس و رویایی داشته باشند. استانبول از جمله شهرهای کشور ترکیه است که به دلیل داشتن جاذبه های اقتصادی و گردشگری سالانه میزبان تعداد زیادی از بازرگانان و گردشگران از سراسر جهان است. به همین دلیل در سال های اخیر افراد زیادی به دنبال خرید ملک های مسکونی و تجاری در این شهر بوده اند تا هم از فرصت سرمایه گذاری خرید ملک استفاده نموده باشند و هم اقامت و رفت و آمد خود را به این شهر تسهیل کنند. در میان انواع ملک ها، ویلاهای لوکس این شهر طرفداران زیادی دارند. شما می توانید در این شهر زیبا و خوش آب و هوا، ویلای لوکس با معماری های متمایز خود را داشته باشید.

فروش ویلا در استانبول

فروش ویلا در استانبول

فروش ویلا در استانبول

محدوده قیمت فروش ویلا در استانبول

محدوده قیمت فروش ویلا در استانبول، محدوده گسترده ای است. یکی از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت، منطقه ای است که برای خرید ویلا انتخاب می کنید. ویلاهای واقع شده در بخش اروپایی، قیمت بالاتری در مقایسه با ویلاهای واقع شده در بخش آسیایی دارند. همچنین برخی مناطق ویلایی و لوکس شهر استانبول از جمله بشیکتاش که در واقع مناطق اعیان نشین هستند، قیمت بالایی دارند. هر چه ویلایی که انتخاب می کنید به مرکز شهر و دریای زیبای مارمارا نزدیک تر باشد، ویلای منتخب قیمت بالاتری خواهد داشت. همچنین متراژ، طراحی و معماری ویلا نیز می تواند از عوامل موثر بر قیمت آن باشد. برای آگاهی از محدوده قیمت ویلاهای مختلف در شهر استانبول می توانید از 9 صبح تا 24 شب با کارشناسان گروه مهاجرتی لیان تماس حاصل نمایید.

محل ویلا از عوامل تعیین کننده قیمت ویلا در استانبول

برای خرید ویلا در استانبول چه باید کرد؟

شما می توانید به گروه مهاجرتی لیان مراجعه نمایید تا پیشنهادات این مجموعه را بر اساس خواسته ها و البته بودجه ای که برای خرید ویلا تخصیص داده اید، بررسی نمایید. با توجه به حجم بالای کلاهبرداری هایی که در معاملات ملکی رخ می دهد، مشاوره با مجموعه های حرفه ای و متخصص همچون لیان می تواند امنیت سرمایه شما را تضمین نماید و شما را به سمت یک معامله معتبر سوق دهد. اگر رویای داشتن یک ویلای زیبا در شهر استانبول را در سر دارید، فرصت مشاوره رایگان با کارشناسان لیان را از دست ندهید.

دیدگاه ها بسته شده است