مهاجرت به استانبول با لیان

لیان همراه همیشگی شما تماس با ما مهاجرت به ترکیه خرید ملک در ترکیه ثبت شرکت در ترکیه
مهاجرت به ترکیه از طریق کار
مهمترین نکاتی که درباره اقامت ترکیه با اجاره خانه باید بدانید
اکتبر 14, 2021
اخذ اقامت ترکیه
اولین قدم برای گرفتن اقامت دائم ترکیه
اکتبر 18, 2021

مروری بر نکات مهم خرید قسطی ملک در ترکیه

شیوع کرونا تمام معادلات جهانی حتی مسکن و ملک را تحت تاثیر قرار داده و کاهش تقاضا منجر به کاهش قیمت ها و البته بهبود شرایط فروش شده است. بر همین اساس این روزها بهترین فرصت برای خرید قسطی ملک در ترکیه است.با این کار هم می توانید ارزش پول خود را حفظ نموده و هم امید آن وجود دارد که با پایان اقساط ملکی که خریده اید بتوانید اقدام به دریافت تابعیت و اقامت دائم ترکیه بنمایید. البته توجه داشته باشید برای دریافت اقامت از طریق  خرید قسطی ملک در ترکیه حتما ملک مد نظر باید مسکونی باشد با خرید باغ یا مزرعه امکان دریافت اقامت وجود ندارد.به علاوه شرایط فروش قسطی املاک مسکونی فقط به املاک نوساز و به اصطلاح کلید نخورده تعلق می گیرد.

شرایط فروش قسطی املاک مسکونی فقط به املاک نوساز و به اصطلاح کلید نخورده تعلق می گیرد.

قیمت خانه در ترکیه 2020برای خرید قسطی ملک در ترکیه چه باید کرد ؟

برای خرید قسطی ملک در ترکیه شما دو راه پیش رو دارید. یا باید وام بانکی بگیرید که با توجه به اینکه این وام به اتباع بیگانه تعلق نمیگیرد و حتما یکی از اتباع ترک تبار باید وارد کار شود این پروسه سختی های خود را دارد. یا می توانید از طریق شرکت های ساخت و ساز که فروش قسطی دارند اقدام کنید. البته این در صورتی است که ملک مد نظر شما مسکونی باشد وگرنه خرید باغ و مزرعه تابع شرایط فروشنده و قراردادی است که با شما منعقد می کند. به هر حال از هر روشی اقدام کنید حتما باید بین 30 تا 50 درصد مبلغ ملک را نقدا بپردازید بازپرداخت  اقساط  نیز حدود 2 تا 10 سال طول می کشد.

برای خرید قسطی ملک در ترکیه حتما باید بین 30 تا 50 درصد مبلغ ملک را نقدا بپردازد

خرید قسطی ملک در ترکیه چه مزایا و چه معایبی دارد ؟

اینکه با سرمایه نسبتا کم می توانید ملکی بهتر بخرید مهمترین مزیت خرید قسطی است به ویژه اینکه در این روش  امکان اینکه شما بتوانید ملکی با امتیاز ویژه پیدا کنید بسیار بالاست. مزیت مهم بعدی این است که در طول تکمیل پروژه و قبل از صدور سند می توانید ملک خود را با مورد بهتری تعویض کنید.

و اما  در بیان  معایب  خرید قسطی ملک در ترکیه  می توان به این نکات اشاره کرد که در این روش تا زمانی که تمام اقساط را نپرداخته باشید سندی صادر نمیشود  و شما عملا صاحب ملک نخواهید بود . از طرفی ممکن است هر لحظه قوانین تغییر کرده و شما متضرر شوید. در کنار تمام این موارد سقوط ارزش لیر در برابر دلار را هم نمی توان نادیده گرفت و این امر برای شمایی که ریال در دست دارید عواقب دشوارتری دارد. بنابراین قبل از هر اقدامی تمام این جوانب را به دقت سنجیده و با متخصصان متعهد این حوزه مشورت کنید.

دیدگاه ها بسته شده است