مهاجرت به استانبول با لیان

لیان همراه همیشگی شما تماس با ما مهاجرت به ترکیه خرید ملک در ترکیه ثبت شرکت در ترکیه

مروری بر چند و چون خرید ویلا در استانبول

 مروری بر چند و چون خرید ویلا در استانبول

ترکیه این روزها جزو 5 کشور برتر از لحاظ شاخص رشد اقتصادی و به ویژه صنعت پرسود گردشگری است . همین مساله توجه بسیاری از سرمایه گذاران و ثروتمندان خارجی را به خرید ملک در این کشور معطوف نموده است. اما نکته ی مهم این است که خرید ملک در ترکیه با اهداف و شرایط گوناگون صورت می گیرد . بسیاری افراد به دنبال املاک تجاری با موقعیت عالی هستند. برخی زمین های حاصلخیز کشاورزی را ترجیح می دهند اما بسیاری افراد هم هستند که رویای خرید عمارتی شیک و بی نهایت زیبا در بهترین شهر ترکیه را در سر می پرورانند . بهترین پیشنهاد برای این افراد خرید ویلا در استانبول است. اما خرید ویلا در استانبول ظرایف و نکات مهمی دارد که آگاهی از آن ها خالی از لطف نیست.

برای خرید ویلا در استانبول حداقل به 120 هزار یورو سرمایه نیاز دارید.

هزینه خرید ویلا در استانبول خرید ویلا در استانبول چقدر سرمایه می خواهد ؟

اینکه برای خرید ویلا در استانبول چقدر پول باید داشته باشید بستگی به عوامل مختلفی دارد. مهمترین فاکتور تعیین قیمت ویلا موقعیت مکانی آن است. طبعا ویلایی که چشم انداز زیبای دریای مارمارا  و تنگه ی بسفر را دارد یا در منطقه ای اعیان نشین مثل بشیکتاش واقع شده چندان ارزان قیمت نخواهد بود. بطور کلی هر چه ویلا به نقاط و میادین اصلی شهر استانبول نزدیک تر باشد یا به چشم اندازهای بی نظیر دریای مارمارا نزدیک باشد قیمت بیشتری خواهد داشت. البته قرار گرفتن ویلا در بخش اروپایی یا آسیایی نیز در قیمت تاثیر دارد ولی به طور کلی می توان گفت برای خرید در استانبول حداقل به 120 هزار یورو سرمایه نیاز دارید البته این مبلغ در منطق خاص به چند میلیون یورو هم می رسد.

اگر به دنبال عمارتی لوکس در مکانی رویایی و بی نهایت شیک هستید خرید ویلا بهترین گزینه است.

مدارک مورد نیاز و مراحل خرید ویلا استانبول

برای خرید ویلا استانبول کافیست پس از انتخاب محل مورد نظر ملک توسط کارشناس شهرداری قیمت گذاری شود و مبلغ پیش پرداخت را به حساب واریز کنید البته باقیمانده ی مبلغ نیز حدود یک هفته بعد در هنگام انتقال سند باید پرداخت شود. برای انجام امور مربوط به اقامت نیز بایستی با مدارکی از قبیل اصل گذرنامه ، دو قطعه عکس 3*4،مدارک اثبات کننده ی محل اقامت فعلی از قبیل قبوض آب و برق به همراه کد مالیاتی و مدارک مربوط به افتتاح حساب به اداره مهاجرت ترکیه مراجعه کنید.

با توجه به افزایش کلاهبرداری ها در زمینه خرید و فروش ملک در ترکیه حتما قبل از هر اقدامی با متخصصین معاملات ملک به ویژه املاک و ویلا در ترکیه مشورت نموده و امور را با نظر  معتمدی متخصص انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید