مهاجرت به استانبول با لیان

لیان همراه همیشگی شما تماس با ما مهاجرت به ترکیه خرید ملک در ترکیه ثبت شرکت در ترکیه
مهاجرت به ترکیه
مهاجرت به ترکیه چه دلایلی دارد؟
جولای 1, 2021
خرید آپارتمان در استانبول
خرید آپارتمان در استانبول
جولای 2, 2021
شهروندی و پاسپورت ترکیه

شهروندی و پاسپورت ترکیه

آشنایی با مزایای دریافت شهروندی و پاسپورت ترکیه

در ابتدای مبحث جهت آشنایی شما علاقمندان مهاجرت به ترکیه، به برخی از مزایای دریافت شهروندی و پاسپورت ترکیه می پردازیم. یکی از مزایای مهم و قابل توجه اخذ شهروندی و پاسپورت این کشور، سفر به 77 کشور بدون نیاز به ویزا می باشد.

در سال 2018 پاسپورت کشور ترکیه در رتبه 39 رتبه قوی ترین پاسپورت های دنیا قرار داشته است. یکی دیگر از مزیت های اخذ اقامت دائم ترکیه و شهروندی این کشور، این است با دریافت شهروندی ترکیه می توانید شهروندی کشور اصلی خود را نیز حفظ نمایید که به آن شهروندی دوگانه می گویند.

شهروندی و پاسپورت ترکیه

اهمیت اخذ شهروندی پاسپورت ترکیه در چیست؟

اخذ پاسپورت ترکیه برای سرمایه گذاران ملکی و تجار بین المللی بسیار حائز اهمیت می باشد. زیرا بطور مثال با دریافت شهروندی ترکیه، می توانید حتی در دیگر کشورها از جمله آمریکا خرید ملک خارجی داشته باشید و یا در کشور انگلیس نیز کسب و کار و تجارت راه اندازی نمایید. برخورداری از خدمات درمانی پیشرفته نیز از دیگر مزایای اخذ  پاسپورت ترکیه می باشد.

خرید اقساطی خانه در استانبول با هدف دریافت شهروندی

دوستان، آیا میدانید با خرید اقساطی خانه در استانبول و خرید و فروش ویلا در استانبول می توانید به اخذ پاسپورت ترکیه برسید؟ امکان پیش خرید ملک و خرید قسطی خانه و آپارتمان در شهرهای ترکیه از جمله شهر زیبا و بین المللی استانبول، فرصتی است که ترکیه برای جذب هرچه بیشتر خریداران ملک و علاقمندان به مهاجرت به ترکیه ایجاد نموده است.

دیدگاه ها بسته شده است