مهاجرت به استانبول با لیان

لیان همراه همیشگی شما تماس با ما مهاجرت به ترکیه خرید ملک در ترکیه ثبت شرکت در ترکیه
خرید آپارتمان در ترکیه
خرید آپارتمان در ترکیه
جولای 8, 2021
مهاجرت به ترکیه
مهاجرت به ترکیه
جولای 10, 2021
مهاجرت به استانبول

[vc_row][vc_column][vc_column_text]مهاجرت به استانبول مورد توجه بسیاری قرار گرفته چرا که ترکیه از جمله کشور های محبوب بوده و ثبات اقتصادی در آن را می توان عاملی جهت تمایل بسیاری به این کشور دانست. جهت مهاجرت به ترکیه راه های مختلفی وجود خواهد داشت که در ادامه توضیحات کامل تری از این قبیل ارائه نموده ایم:

مهاجرت به استانبول

مهاجرت به استانبول ترکیه

بسیاری به دنبال راه هایی هستند که به استانبول سفر نمایند. چرا که کشور ترکیه از جمله کشور هایی می باشد که شرایط زندگی در آن مناسب بوده و از شرایط آب و هوایی مناسبی نیز برخوردار می باشد. مهاجرت به استانبول را نمی توان راحت دانست چرا که به همین منظور باید راه های مختلفی را طی نمایید. جهت مهاجرت به استانبول فرد متقاضی باید شرایط آن را داشته باشد چرا که هر شخصی امکان مهاجرت نخواهد داشت.

ویزا های مختلفی جهت مهاجرت به ترکیه وجود دارد که فرد باید واجد شرایط یکی از آنها بوده باشد تا اجازه خروج از کشور و ورود به خاک ترکیه برای وی صادر شود. جهت مهاجرت همچنین باید مراحل مختلفی را پشت سر بگذارید که از جمله این مراحل می توان به فراهم نمودن مدارک اشاره کرد. پس از اینکه مدارک شما تکمیل شد باید تمامی آنها را به سفارت این کشور تحویل دهید.

توجه داشته باشید که سفارتخانه ترکیه در تهران واقع می باشد. پس از مراجعه به این مرکز باید نسبت به اخذ وقت سفارت اقدام نموده و در مصاحبه حضور یابید. پس از این مرحله و قبول شدن شما اجازه خروج از کشور را خواهید داشت و ویزا به شما تعلق خواهد گرفت.

مهاجرت به استانبول

مهاجرت توریستی به استانبول

همانطور که در بخش قبل به آن اشاره شد می توان روش های مختلفی جهت مهاجرت به استانبول مشاهده نمود که یکی از روش ها را می توان مهاجرت توریستی و اقامت در ترکیه دانست. باید بدانید که ویزای توریستی ترکیه را می توان به دو نوع دسته بندی نمود که در ادامه به بررسی هر یک از آنها پرداخته ایم:

– اقامت 3 ماهه ترکیه:

یکی از انواع راه های مهاجرت به کشور ترکیه را می توان اقامت 3 ماهه ترکیه دانست که به جهت مهاجرت به این روش نیازی به دریافت ویزا برایتان نخواهد بود. لازم به ذکر است که در این نوع مهاجرت به هیچ دلیلی امکان کار، تجارت و یا تحصیل در ترکیه را نخواهید داشت.

– اقامت بیش از 3 ماه:

چنانچه قصد اقامت بیش از 3 ماه در استانبول را داشته باشید می توانید با داشتن دفترچه اقامت اقدام نمایید. توجه داشته باشید که در این صورت باید نسبت به اخذ ویزای 6 ماهه توریستی ترکیه اقدام نمایید. در صورتی که فرد قصد خرید ملک در استانبول را داشته باشد نیازی به دفترچه اقامت نخواهد بود. با اجاره کردن ملک و یا خرید آن می توانید حداکثر تا 1 سال نیز در استانبول اقامت داشته باشید.

مهاجرت به استانبول

مهاجرت کاری به استانبول

یکی از دیگر راه هایی که از طریق آن می توانید نسبت به مهاجرت به ترکیه فکر نمایید اخذ اقامت کاری استانبول می باشد. ویزا کاری استانبول به دلیل کار کردن برایتان صادر خواهد شد که فرد با داشتن این ویزا می تواند به کار کردن در استانبول مشغول شود. باید بدانید که ویزا کاری به افراد متخصص در زمینه خاص تعلق خواهد گرفت. جهت اخذ این ویزا باید یکی از شرکت های کاری استانبول از شما دعوت نماید. در صورت نداشتن دعوتنامه شرکت امکان اخذ این ویزا برایتان وجود نخواهد داشت. نمی توان دریافت این ویزا را نیز آسان دانست. چرا که در صورت نبودن نیروی کار ، از اتباع ترکیه است که می توانید اقدام نمایید.

مهاجرت به استانبول از طریق ازدواج

یکی دیگر از روش های مهاجرت را می توان ازدواج دانست که در این روش فرد باید حداقل 3 سال از 5 سال را در کنار همسر ترکیه ای خود زندگی کرده باشد. به همین دلیل اخذ این ویزا حدود 3 الی 5 سال زمان بر خواهد بود. توجه داشته باشید که نباید ازدواج صوری بوده باشد. چرا که تمامی موارد توسط پلیس ترکیه بررسی خواهد شد و در صورت صوری بودن امکان اقامت برایتان وجود نخواهد داشت. باید بدانید که همسرتان نباید از پناهنده های ترکیه باشد.

مهاجرت به استانبول

مهاجرت تحصیلی به استانبول

ترکیه و استانبول را می توان از جمله مناطقی دانست که دانشگاه های معروف بسیاری را در خود جای داده اند که بسیاری در تلاش اند بتوانند در یکی از این دانشگاه ها تحصیل نمایند. باید بدانید که ویزای تحصیلی استانبول تنها اجازه تحصیل در ترکیه را به شما خواهد داد و با این ویزا نمی توانید در استانبول مشغول به کار شوید.

سوالات متداول در خصوص مهاجرت به استانبول و ترکیه

1-صفر تا صد مهاجرت به ترکیه را از کجا بدانیم؟

مهاجرت به ترکیه و استانبول دارای شرایط و روش های متفاوتی می باشد که می توان به مختصر بیان کرد می توانید از طریق مهاجرت تحصیلی، مهاجرت توریستی، مهاجرت از طریق ازدواج، مهاجرت کاری و هم چنین خرید ملک در ترکیه و موارد این چنینی اقدام کنید. برای اطلاعات بیشتر به مطلب مربوطه مراجعه نمایید.

2-آیا شرایط مهاجرت به ترکیه 2018 تا 2020 تغییر کرده است؟

شرایط مهاجرت به ترکیه با توجه به مواردی که شخص از ان طریق اقدام نموده است متفاوت می باشد برای مثال ممکن است شرایط کاری برای مهاجرت به استانبول از سال 2018 تا 2020 تغییر یافته باشد. برای اطلاعات بیشتر با مشاوران در این زمینه در ارتباط باشید.

3-هزینه زندگی در ترکیه به تومان چقدر است؟

هزینه زندگی در ترکیه با توجه به مواردی همچون خرید ملک یا اجاره در شهرها و محله های مختلف متفاوت می باشد. هم چنین با توجه به نوع زندگی هر فرد و انتظارات وی می توان از هزینه های بسیار معمولی تا رو به بالایی را برای زندگی در کشور ترکیه فراهم کرد.

4-آیا اقامت ترکیه با اجاره خانه و خرید ملک در ترکیه امکان پذیر است؟

یکی از روش های اقامت در ترکیه روش خرید ملک در استانبول و خرید آپارتمان در ترکیه می باشد که می توانند افراد با گذراندن مراحل قانونی جهت اخذ اقامت از طریق خرید ملک در ترکیه اقدام کنند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاه ها بسته شده است