مهاجرت به استانبول با لیان

لیان همراه همیشگی شما تماس با ما مهاجرت به ترکیه خرید ملک در ترکیه ثبت شرکت در ترکیه

نکات مهم در مورد خرید قسطی آپارتمان در استانبول

نکات مهم در مورد خرید قسطی آپارتمان در استانبول

استانبول به عنوان بزرگترین شهر توریستی- صنعتی ترکیه محبوبیت جهانی دارد و بسیاری افراد رویای زندگی و سکونت در این شهر زیبا را در سر می پرورانند. گذشته از امکان خرید نقدی ملک در استانبول و مزایای فراوان آن؛راه دیگری نیز برای سکونت در استانبول و برخورداری از امکانات و شرایط عالی آن وجود دارد. اگر اندکی  سرمایه ی نقدی و درآمد متوسطی دارید  خرید قسطی آپارتمان در استانبول یک فرصت عالی برای شماست . به ویژه که شرایط بحران کرونا منجر به کاهش تقاضا شده و این روزها امکان یافتن آپارتمان با قیمت و شرایط استثنایی در استانبول به خوبی مهیاست.

شرایط بحران کرونا منجر به کاهش تقاضا شده و این روزها امکان یافتن آپارتمان با قیمت و شرایط استثنایی در استانبول به خوبی مهیاست

پروژه های قسطی ترکیه
پروژه های قسطی ترکیه

 بهترین راه برای خرید قسطی آپارتمان در استانبول کدام است؟

یکی از بهترین راههایی که می تواند شما را به رویای خرید قسطی آپارتمان در استانبول برساند مشارکت و سرمایه گذاری در پروژه های مختلف ساخت و ساز در این شهر است البته شاید شما به دنبال خرید آپارتمان از طریق وام بانکی باشید ولی بد نیست بدانید طبق قوانین ترکیه وام مسکن به اتباع بیگانه تعلق نمیگیرد اقدام به دریافت وام از راههای میانبر و از طریق معرفی شهروندان ترک نیز زمانبر و دردسر آفرین است. بنابراین بهترین راه این است که در پروژه ساخت و ساز مسکن در ترکیه مشارکت نموده و از طریق شرکت های معتبری که در ساخت و ساز و ارائه املاک قسطی در ترکیه فعالیت می کنند وارد شوید.

با خرید قسطی آپارتمان، مشمول تخفیف 10 تا 20 درصدی معمول معاملات ملک در ترکیه نخواهد شد.

خرید قسطی آپارتمان در استانبول چه شرایطی دارد ؟

نکته مهم این است که حتما باید حدود 40 تا 50 درصد مبلغ آپارتمان به صورت نقد پرداخت شود و میزان  و تعداد اقساط و بهره ی آنها نیز تابع مفاد قرارداد شما با شرکت سازنده خواهد بود پس برای  اینکه  در هنگام خرید قسطی آپارتمان در استانبول به دام کلاهبرداران نیفتید حتما از مشاوری خبره و قابل اعتماد کمک بگیرید.

به طور معمول اقساط در بازه ی زمانی دو تا 10 ساله تعریف می شود و البته در این روش خرید شما مشمول تخفیف 10 تا 20 درصدی معمول معاملات ملک در ترکیه نخواهد شد.قیمت نیز بر اساس مولفه های گوناگون از قبیل موقعیت مکانی ، متراژ ، دسترسی به امکانات و حتی تعداد افراد خانواده تان متغیر خواهد بود و نکته ی مهم آخر اینکه  خرید قسطی آپارتمان در استانبول و یا هر خرید قسطی ملک در هر نقطه از ترکیه منجر به دریافت اقامت دائم و یا تابعیت ترکیه نخواهد شد فقط با این کار راحت تر می توانید کارت اقامت موقت بگیرید و برای تمدید مجدد هم نیاز به مراجعه دوباره نیست.

کارت اقامتی که از این راه می گیرید یک سال در میان خود به خود تمدید می شود. البته تا پایان اقساط سند به شما داده نخواهد شد و حق فروش نیز ندارید اما تا قبل از صدور سند امکان تعویض آپارتمان و انتخاب آپارتمان دلخواه دیگر وجود دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید