مهاجرت به استانبول با لیان

لیان همراه همیشگی شما تماس با ما مهاجرت به ترکیه خرید ملک در ترکیه ثبت شرکت در ترکیه
حداقل قیمت خرید ملک در ترکیه برای اقامت
سپتامبر 8, 2020
اعتبار و ارزش پاسپورت ترکیه
مارس 9, 2021
شهروندی و پاسپورت ترکیه

شهروندی و پاسپورت ترکیه

در واقع باید گفت که پاسپورت نوعی شناسنامه ملی است که به تعیین هویت و ملیت شخص کمک می‌کند و جهت ورود به کشور ترکیه پلیس این کشور با استناد به پاسپورت اجازه ورود به خاک ترکیه را صادر خواهد کرد در این مقاله به بررسی قیمت پاسپورت ترکیه در سال ۹۹ می پردازیم. در صورتی که شما قصد مهاجرت به ترکیه یا خرید ملک در ترکیه یا ثبت شرکت و سرمایه گذاری در این کشور را دارید بهتر است از قیمت پاسپورت این کشور اطلاع دقیقی داشته باشید. در ادامه به مبحث قیمت پاسپورت ترکیه در سال 99 می پردازیم:

پاسپورت ترکیه

افرادی که قصد مسافرت یا مهاجرت به استانبول ترکیه را دارند، قبل از هر کاری باید نسبت به اخذ پاسپورت این کشور اقدام کنند. زیرا بدون داشتن گذرنامه اجازه ورود یا خروج از این کشور وجود ندارد. اخذ پاسپورت اولین کاری است که باید برای مواردی  ثبت شرکت در استانبول، اقام در استانبول یا مهاجرت به استانبول و دیگر شهرهای این کشور انجام شود.

اولین موضوعی که در ذهن افراد برای گرفتن پاسپورت ترکیه نقش خواهد بست این است که هزینه پاسپورت ترکیه چقدر می باشد؟

قیمت پاسپورت کشور ترکیه با وجود سیاست های جدیدی که رئیس جمهور این کشور برای سیاست سرمایه گذاری اتخاذ کرده دچار تغییراتی بوده و نرخ قیمت پاسپورت ان دچار کاهش چشمگیری برای متقاضیان خرید پاسپورت ترکیه بوده است. گرفتن ویزای ترکیه دارای مزایای زیادی مثل اخذ تابعیت کشور ترکیه، سفر به 113 کشور جهان بدون دریافت ویزا و تسهیل در اخذ ویزای شینگن و آمریکا خواهد بود.

قیمت پاسپورت ترکیه در سال 99

مدارک مورد نیاز برای پاسپورت ترکیه

با توجه به شرایط هر فرد مدارک مورد نیاز برای اخذ پاسپورت با یکدیگر فرق دارند. اما مدارک به صورت کلی شامل مدارک زیر می باشد:

  • متقاضی اخذ پاسپورت کشور ترکیه باید بالای 18 سال باشد.
  • متقاضی بتواند در حد نیاز به زبان ترکی صحبت کند.
  • اصل گذرنامه متقاضی و همراهان وی
  • اخذ پاسپورت کشور ترکیه
  • ارائه شناسنامه متقاضی ارائه گواهی عدم سوء پیشینه
  • ارائه سند ازدواج و یا طلاق متقاضی
  • ارائه گواهی سلامت
  • گواهی تمکن مالی

روش های اخذ پاسپورت کشور ترکیه

افرادی که قصد شهروندی در کشور ترکیه و اقامت در ترکیه را دارند با استفاده از سرمایه گذاری کوتاه مدت در این کشور می توانند برای این امر اقدام کنند. ترکیه یکی از ۲۸ کشور دنیا است که متقاضیان می‌توانند به راحتی پاسپورت دوم خود را بدون نیاز به اقامت و تمدید دریافت کنند.

متقاضیانی که قصد اخذ پاسپورت ترکیه را دارند از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک در استانبول ترکیه می‌توانند پاسپورت این کشور را دریافت کنند. خرید ملک در استانبول و یا خرید آپارتمان در استانبول از جمله روش هایی است که می توان از طریق آن ها ویزای این کشور را دریافت کرد.‌در صورتی که قصد دارید پاسپورت کشور ترکیه را به صورت تضمینی دریافت کنید، می توانید از طریق این سایت اقدام نمایید.‌

از طریق روش زیر امکان دریافت پاسپورت ترکیه برای متقاضیان آن وجود دارد که این سه روش عبارتند از:

۱.تحصیل ۲.کار ۳.سرمایه گذاری ۴.ازدواج ۵.تولد ۶.پناهندگی.

قیمت پاسپورت ترکیه در سال 99

خرید پاسپورت کشور ترکیه

اتباع خارجی برای اخذ تابعیت کشور ترکیه یکی از آسان ترین و راحت ترین راه هایی که می‌توانند انتخاب کنند، خرید پاسپورت این کشور می باشد. متقاضیان پاسپورت کشور ترکیه از سه روش می توانند برای خرید پاسپورت کشور ترکیه اقدام کنند که این روش ها عبارتند از خرید ملک یا خانه در ترکیه، سرمایه گذاری در ترکیه و قراردادن سرمایه خود در یکی از بانک‌های این کشور و خریداری اوراق قرضه دولت این کشور.

اتباع خارجی پس از گذشت سه هفته با انتخاب یکی از روش های ذکر شده می تواند پاسپورت کشور ترکیه را دریافت کنند. البته این موضوع به شرط آن خواهد بود که سرمایه لازم برای خرید پاسپورت ترکیه به مدت سه سال در این کشور را فرد متقاضی داشته باشد. از طریق دریافت پاسپورت ترکیه شما می توانید به ۱۴۸ کشور دنیا بدون داشتن ویزا سفر کنید.

هزینه های لازم برای خرید پاسپورت کشور ترکیه

متقاضیان می‌توانند از طریق خرید ملک یا خرید آپارتمان در ترکیه برای خرید پاسپورت ترکیه اقدام کنند‌ در صورتی که متقاضی بتواند در ترکیه ملکی را با مبلغ مشخص شده خریداری نماید به سرعت امکان خرید پاسپورت کشور ترکیه را خواهند داشت. البته باید گفت که متقاضی به مدت سه سال اجازه فروش ملک خود را نخواهد داشت.

هزینه های خرید پاسپورت کشور ترکیه از طریق سرمایه گذاری با قرار دادن مقداری مبلغ مشخص در یکی از بانک‌های ترکیه به عنوان سپرده گذاری و یا خرید اوراق قرضه دولت ترکیه می توان پاسپورت این کشور را خریداری کرده و آن را دریافت نمود.

در سال های اخیر با وجود قوانین جدید خرید پاسپورت کشور ترکیه رئیس‌جمهور این کشور در اتخاذ سیاست های جدید مهاجرتی و سرمایه گذاری برای ورود سرمایه گذاران نرخ خرید پاسپورت با کاهش بسیار زیادی برای متقاضیان همراه بوده است.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط دریافت اقامت در استانبول و مهاجرت به ترکیه با کارشناسان لیان از طریق صفحه تماس با ما و یا چت واتساپ در ارتباط باشید.

قیمت پاسپورت ترکیه در سال 99

درخواست خرید

 

Verification

سفر به امریکا با پاسپورت ترکیه

ویزای آمریکا با پاسپورت ترکیه

چگونه پاسپورت ترکیه بگیریم

انواعپاسپورت ترکیه

سفر به اروپا با پاسپورت ترکیه

قیمت پاسپورت ترکیه در سال 99

گرفتنپاسپورت ترکیه چقدر زمان میبرد

عکسپاسپورت ترکیه

گرفتن پاسپورت ترکیه

اخذ پاسپورت ترکیه

دریافت پاسپورت ترکیه

 

 

 

 

 

دیدگاه ها بسته شده است